Region Øst

Region Øst dekker hele Østlandet med fylkene Oslo, Akershus, Telemark, Østfold, Vestold, Buskerud, Oppland, Hedmark. Vi jobber med base i Oslo, Tønsberg og Skien. 

 

Oslo

Akershus, Hedmark, Oppland, Østfold

Adresse:

Laget NKSS
Region Øst
Holbergs plass 4
0166 Oslo

 
Brit Hodne   Lagsarbeider og Interact-ansvarlig   Tlf: 410 83 738 Epost:  brit@nkss.no

Brit Hodne
Lagsarbeider og Interact-ansvarlig

Tlf: 410 83 738
Epost: brit@nkss.no

Maren Skråmestø   Lagspionér   Tlf: 984 99 468 Epost:  maren.skraamesto@nkss.no

Maren Skråmestø
Lagspionér

Tlf: 984 99 468
Epost: maren.skraamesto@nkss.no

Andrea Storhaug   Lagspionér   Tlf: 469 45 385 Epost:  andrea.storhaug@nkss.no

Andrea Storhaug
Lagspionér

Tlf: 469 45 385
Epost: andrea.storhaug@nkss.no

Anne Margrethe Lilleheier   Lagspionér i Østfold   Tlf: 958 00 863 Epost:  anne@nkss.no

Anne Margrethe Lilleheier Lagspionér i Østfold

Tlf: 958 00 863
Epost: anne@nkss.no

Hans Christian Bergsjø   Trainee   Tlf: 938 48 361 Epost:  hans.christian@nkss.no

Hans Christian Bergsjø
Trainee

Tlf: 938 48 361
Epost: hans.christian@nkss.no

 

Telemark, Vestfold og Buskerud:

 

Tønsberg:

Linn Tjernsbekk Haalnd   Lagsarbeider   Tlf: 958 87 770 Epost:  linn@nkss.no

Linn Tjernsbekk Haalnd
Lagsarbeider

Tlf: 958 87 770
Epost: linn@nkss.no

 
 

Larvik:

Karoline Hvarnes   Lagsarbeider   Tlf: 473 99 414    Epost:  karoline@nkss.no

Karoline Hvarnes
Lagsarbeider

Tlf: 473 99 414
Epost: karoline@nkss.no

 
 

Skien:

Kjetil Spilde   Lagsarbeider IFES High School coordinator i IFES Europe   Tlf: (+47) 924 22 011 NKSS-epost:  kjetil.spilde@nkss.no  IFES-epost:  kjetil.spilde@ifeseurope.org

Kjetil Spilde
Lagsarbeider
IFES High School coordinator i IFES Europe

Tlf: (+47) 924 22 011
NKSS-epost: kjetil.spilde@nkss.no
IFES-epost: kjetil.spilde@ifeseurope.org

Henrik Edgren Hansen   Lagsarbeider    Tlf:  414 76 629 Epost:  henrik@nkss.no

Henrik Edgren Hansen
Lagsarbeider

Tlf: 414 76 629
Epost: henrik@nkss.no