Region Øst

Region Øst dekker hele Østlandet med fylkene Oslo, Akershus, Telemark, Østfold, Vestold, Buskerud, Oppland, Hedmark. Vi jobber med base i Oslo, Tønsberg og Skien. 

 

Oslo

Akershus, Hedmark, Oppland, Østfold

Adresse:

Laget NKSS
Region Øst
Holbergs plass 4
0166 Oslo

 
  Werner Aabel Ramberg   Teamleder   Tlf: 901 99 009 Epost:  werner.ramberg@nkss.no

Werner Aabel Ramberg
Teamleder

Tlf: 901 99 009
Epost: werner.ramberg@nkss.no

  Mirjam Omdal   Lagsarbeider   Tlf: 954 68 110 Epost:  mirjam@nkss.no

Mirjam Omdal
Lagsarbeider

Tlf: 954 68 110
Epost: mirjam@nkss.no

  Maren Skråmestø   Lagspionér   Tlf: 984 99 468 Epost:  maren.skraamesto@nkss.no

Maren Skråmestø
Lagspionér

Tlf: 984 99 468
Epost: maren.skraamesto@nkss.no

 
  Andrea Storhaug   Lagspionér   Tlf: 469 45 385 Epost:  andrea.storhaug@nkss.no

Andrea Storhaug
Lagspionér

Tlf: 469 45 385
Epost: andrea.storhaug@nkss.no

  Anne Margrethe Lilleheier   Lagspionér i Østfold   Tlf: 958 00 863 Epost:  anne@nkss.no

Anne Margrethe Lilleheier Lagspionér i Østfold

Tlf: 958 00 863
Epost: anne@nkss.no

 

Telemark, Vestfold og Buskerud:

 

Tønsberg:

  Per Jonas Noreng   Lagsarbeider   Tlf: 928 17 277 Epost:  perjonas@nkss.no

Per Jonas Noreng
Lagsarbeider

Tlf: 928 17 277
Epost: perjonas@nkss.no

  Ester Sara Olafsdottir   Trainee   Tlf: 93277682 Epost:  ester@nkss.no

Ester Sara Olafsdottir
Trainee

Tlf: 93277682
Epost: ester@nkss.no

 
 

Skien:

  Kjetil Spilde   Lagsarbeider IFES High School coordinator i IFES Europe   Tlf: (+47) 924 22 011 NKSS-epost:  kjetil.spilde@nkss.no  IFES-epost:  kjetil.spilde@ifeseurope.org

Kjetil Spilde
Lagsarbeider
IFES High School coordinator i IFES Europe

Tlf: (+47) 924 22 011
NKSS-epost: kjetil.spilde@nkss.no
IFES-epost: kjetil.spilde@ifeseurope.org

  Henrik Edgren Hansen   Trainee   Tlf: 41476629 Epost:  henrik@nkss.no

Henrik Edgren Hansen
Trainee

Tlf: 41476629
Epost: henrik@nkss.no