Laget har siden 1924 vært til for å gjøre Jesus kjent på alle skoler og studiestederi Norge så Han blir trodd elsket og etterfulgt! Vi finnes fra Mandal i sør til Alta i nord. Ta kontakt med oss her eller finn din lokale lagsarbeider! Les mer om hva Laget er for noe her. 

Lagets hovedkontor

Lagets hovedkontor består generalsekretær og øvrig stab som støtter feltarbeidet rundt omkring.

Adresse: 
Laget NKSS
Holbergs plass 4
0166 Oslo 

 
 
Karl-Johan Kjøde Generalsekretær Tlf: 991 60 730 Epost: kjk@nkss.no Bilder til presse/promotering.

Karl-Johan Kjøde
Generalsekretær

Tlf: 991 60 730
Epost: kjk@nkss.no

Bilder til presse/promotering.

Bård Rebbestad Løkken Assisterende generalsekretær Tlf: 450 30 378 Epost: bard.lokken@nkss.no  

Bård Rebbestad Løkken
Assisterende generalsekretær

Tlf: 450 30 378
Epost: bard.lokken@nkss.no

 

Christine Nybraaten Colstrup Innsamlingsansvarlig Tlf: 934 39 873 Epost: christine.colstrup@nkss.no

Christine Nybraaten Colstrup
Innsamlingsansvarlig

Tlf: 934 39 873
Epost: christine.colstrup@nkss.no

 
Elisabeth Ratterman Medlems- og giverkonsulent Tlf: 22 99 24 24 Epost: elisabeth.ratterman@nkss.no

Elisabeth Ratterman
Medlems- og giverkonsulent

Tlf: 22 99 24 24
Epost: elisabeth.ratterman@nkss.no

Elisabeth Eide Trainee, hovedkontoret Tlf: 416 72 669 Epost: elisabeth.eide@nkss.no

Elisabeth Eide
Trainee, hovedkontoret

Tlf: 416 72 669
Epost: elisabeth.eide@nkss.no

Monica Yip Chui Innsamlingsmedarbeider Tlf: 405 56 892 Epost: monica.yip@nkss.no

Monica Yip Chui
Innsamlingsmedarbeider

Tlf: 405 56 892
Epost: monica.yip@nkss.no

 
Christian Grøtterud Økonomileder Tlf: 416 49 448 Epost: christian.grotterud@nkss.no

Christian Grøtterud
Økonomileder

Tlf: 416 49 448
Epost: christian.grotterud@nkss.no

Puvanendiran Michael Driftskonsulent Tlf:40 43 29 38 Epost: p.michael@nkss.no

Puvanendiran Michael
Driftskonsulent

Tlf:40 43 29 38
Epostp.michael@nkss.no

Silje Nordal Sylta Eventansvarlig og Prosjektleder for Lagsakademiet Tlf: 908 77 476 Epost: silje.nordal@nkss.no

Silje Nordal Sylta
Eventansvarlig og Prosjektleder for Lagsakademiet

Tlf: 908 77 476
Epostsilje.nordal@nkss.no

 
Martin Haagensen Produksjonsansvarlig, kommunikasjon Tlf: 905 18 636 Epost: martin.haagensen@nkss.no

Martin Haagensen
Produksjonsansvarlig, kommunikasjon

Tlf: 905 18 636
Epost: martin.haagensen@nkss.no

Ruben Bergseth Trainee, kommunikasjon Tlf: 452 12 025 Epost: ruben.bergseth@nkss.no

Ruben Bergseth
Trainee,
kommunikasjon


Tlf: 452 12 025
Epost: ruben.bergseth@nkss.no

Helene Fagervik Kommunikasjonsleder Tlf: 988 12 519 Epost: helene.fagervik@nkss.no

Helene Fagervik
Kommunikasjonsleder

Tlf: 988 12 519
Epost: helene.fagervik@nkss.no