Lagets hovedkontor

På hovedkontoret finner du de ansatte som jobber med ledelse, kommunikasjon, innsamling, økonomi, Kristenrussen, lagsakademiet og Laget Interact. 

Adresse: 
Laget NKSS
Holbergs plass 4
0166 Oslo

 
 
  Karl-Johan Kjøde   Generalsekretær   Tlf:     991 60 730 Epost:  kjk@nkss.no    Bilder til presse/promotering.

Karl-Johan Kjøde
Generalsekretær

Tlf: 991 60 730
Epost: kjk@nkss.no

Bilder til presse/promotering.

  Bård Rebbestad Løkken   Assisterende generalsekretær   Tlf: 450 30 378 Epost:    bard.lokken@nkss.no    

Bård Rebbestad Løkken
Assisterende generalsekretær

Tlf: 450 30 378
Epost: bard.lokken@nkss.no

 

  Christine Nybraaten Colstrup   Innsamling- og traineeansvarlig   Tlf: 934 39 873 Epost:  christine.colstrup@nkss.no

Christine Nybraaten Colstrup
Innsamling- og traineeansvarlig

Tlf: 934 39 873
Epost: christine.colstrup@nkss.no

 
  Helene Fagervik   Kommunikasjonsleder   Tlf: 988 12 519 Epost:    helene.fagervik@nkss.no

Helene Fagervik
Kommunikasjonsleder

Tlf: 988 12 519
Epost: helene.fagervik@nkss.no

  Christian Grøtterud   Økonomileder   Tlf :  416 49 448  Epost  :   christian.grotterud@nkss.no

Christian Grøtterud
Økonomileder

Tlf: 416 49 448
Epost: christian.grotterud@nkss.no

  Thomas Heggebø   Systemansvarlig   Tlf: 976 55 397 Epost:Thomas@nkss.no   

Thomas Heggebø
Systemansvarlig

Tlf: 976 55 397
Epost:Thomas@nkss.no

 

 
  Puvanendiran Michael   Driftskonsulent   Tlf:40 43 29 38  Epost  :   p.michael@nkss.no

Puvanendiran Michael
Driftskonsulent

Tlf:40 43 29 38
Epostp.michael@nkss.no

  Silje Nordal Sylta   Eventansvarlig og Prosjektleder for Lagsakademiet   Tlf: 908 77 476  Epost  :   silje.nordal@nkss.no

Silje Nordal Sylta
Eventansvarlig og Prosjektleder for Lagsakademiet

Tlf: 908 77 476
Epostsilje.nordal@nkss.no

  Martin Haagensen   Innholdsprodusent   Tlf: 905 18 636 Epost:  martin.haagensen@nkss.no

Martin Haagensen
Innholdsprodusent

Tlf: 905 18 636
Epost: martin.haagensen@nkss.no

 
  Sylvio Carvalho Jr.   Innholdsprodusent og grafisk designer   Tlf: 948 60 879  Epost  :   sylvio@nkss.no

Sylvio Carvalho Jr.
Innholdsprodusent og grafisk designer

Tlf: 948 60 879
Epostsylvio@nkss.no

  Lucie Bindu   Trainee, hovedkontoret   Tlf: 969 65 876  Epost  :   lucie@nkss.no

Lucie Bindu
Trainee, hovedkontoret

Tlf: 969 65 876
Epostlucie@nkss.no

  Ragnhild H. Morland   Trainee, kommunikasjon   Tlf: 482 42 995  Epost  :   ragnhild@nkss.no

Ragnhild H. Morland
Trainee, kommunikasjon

Tlf: 482 42 995
Epostragnhild@nkss.no

 
  Espen Hetland   Innsamlingsmedarbeider   Tlf: 986 86 618  Epost  :   espen@nkss.no

Espen Hetland
Innsamlingsmedarbeider

Tlf: 986 86 618
Epost: espen@nkss.no

  Kristin Vaaler Martin   Prosjektleder, Kristenrussenen (Delvis permisjon i 2018)   Epost:    kristin.martin@nkss.no

Kristin Vaaler Martin
Prosjektleder, Kristenrussenen
(Delvis permisjon i 2018)


Epost: kristin.martin@nkss.no

  Laken Sandrød   Prosjektmedarbeider, Kristenrussen   Tlf: 936 70 696 Epost:  laken@nkss.no

Laken Sandrød
Prosjektmedarbeider, Kristenrussen

Tlf: 936 70 696
Epost: laken@nkss.no

 
  Margrethe Sundvoll   Misjonskoordinator, Kristenrussen   Tlf: 907 68 080 Epost:  krussetur@nkss.no

Margrethe Sundvoll
Misjonskoordinator, Kristenrussen

Tlf: 907 68 080
Epost: krussetur@nkss.no

  Meghen Jean Gustavsen   Prosjektmedarbeider, Kristenrussen  (Permisjon)   Epost:  meghen@nkss.no

Meghen Jean Gustavsen
Prosjektmedarbeider, Kristenrussen (Permisjon)


Epost: meghen@nkss.no

  Daniel Overskott   Prosjektleder, Laget Interact   Tlf: 472 31 128 Epost:  daniel.overskott@nkss.no

Daniel Overskott
Prosjektleder, Laget Interact

Tlf: 472 31 128
Epost: daniel.overskott@nkss.no