Lagets hovedkontor

På hovedkontoret finner du de ansatte som jobber med ledelse, kommunikasjon, innsamling, økonomi, Kristenrussen, Lagsakademiet og Laget Interact. 

Telefon 10:00-14:00:
22 99 24 24
Adresse: 
Laget NKSS
Holbergs plass 4
0166 Oslo

 
 
Karl-Johan Kjøde   Generalsekretær   Tlf:     991 60 730 Epost:  kjk@nkss.no    Bilder til presse/promotering.

Karl-Johan Kjøde
Generalsekretær

Tlf: 991 60 730
Epost: kjk@nkss.no

Bilder til presse/promotering.

Bård Rebbestad Løkken   Assisterende generalsekretær   Tlf: 450 30 378 Epost:    bard.lokken@nkss.no

Bård Rebbestad Løkken
Assisterende generalsekretær

Tlf: 450 30 378
Epost: bard.lokken@nkss.no

Silje Nordal Sylta   Leder for Lagsakademiet   Tlf: 908 77 476 Epost:  silje.nordal@nkss.no

Silje Nordal Sylta
Leder for Lagsakademiet

Tlf: 908 77 476
Epost: silje.nordal@nkss.no

Daniel Joachim Kleiven   Kommunikasjonsleder    Tlf:  988 60 342 Epost:  joachim@nkss.no

Daniel Joachim Kleiven
Kommunikasjonsleder

Tlf: 988 60 342
Epost: joachim@nkss.no

Christian Grøtterud   Økonomileder   Tlf :  416 49 448 Epost :   christian.grotterud@nkss.no

Christian Grøtterud
Økonomileder

Tlf: 416 49 448
Epost: christian.grotterud@nkss.no

Margrethe Sundvoll   Krusseansvarlig   Tlf: 907 68 080 Epost:  m.sundvoll@nkss.no

Margrethe Sundvoll
Krusseansvarlig

Tlf: 907 68 080
Epost: m.sundvoll@nkss.no

Daniel Overskott   Prosjektleder, Laget Interact   Tlf: 472 31 128 Epost:  daniel.overskott@nkss.no

Daniel Overskott
Prosjektleder, Laget Interact

Tlf: 472 31 128
Epost: daniel.overskott@nkss.no

Thomas Heggebø   Systemansvarlig   Tlf: 976 55 397 Epost:  thomas@nkss.no

Thomas Heggebø
Systemansvarlig

Tlf: 976 55 397
Epost: thomas@nkss.no

Miroslav Boljevic   Innholdsprodusent   Tlf: 462 444 88 Epost:  miroslav@nkss.no

Miroslav Boljevic
Innholdsprodusent

Tlf: 462 444 88
Epost: miroslav@nkss.no

Espen Hetland   Innsamlingsmedarbeider   Tlf: 986 86 618 Epost :   espen@nkss.no

Espen Hetland
Innsamlingsmedarbeider

Tlf: 986 86 618
Epost: espen@nkss.no

Meghen Jean Gustavsen   Traineeansvarlig og HR-konsulent   Tlf: 980 28 149 Epost:  meghen@nkss.no

Meghen Jean Gustavsen
Traineeansvarlig og HR-konsulent

Tlf: 980 28 149
Epost: meghen@nkss.no

Puvanendiran Michael   Driftskonsulent   Tlf:404 32 938 Epost :   p.michael@nkss.no

Puvanendiran Michael
Driftskonsulent

Tlf:404 32 938
Epost: p.michael@nkss.no

Michael Domino   Trainee på hovedkontor   Tlf: 473 38 192 Epost:  michael@nkss.no

Michael Domino
Trainee på hovedkontor

Tlf: 473 38 192
Epost: michael@nkss.no

Lars Meling Kjosavik   Kommunikasjonstrainee    Tlf: 901 48 247 Epost:    lars@nkss.no

Lars Meling Kjosavik
Kommunikasjonstrainee

Tlf: 901 48 247
Epost:
lars@nkss.no

Katrine Kjøde   Innsamlingsmedarbeider   Tlf: 902 90 098  Epost:   katrine@nkss.no

Katrine Kjøde
Innsamlingsmedarbeider

Tlf: 902 90 098
Epost:
katrine@nkss.no

Anders Myklebust   Krusseturansvarlig   Tlf: 958 26 467 Epost:  krussetur@nkss.no

Anders Myklebust
Krusseturansvarlig

Tlf: 958 26 467
Epost: krussetur@nkss.no

Bjørn Are Davidsen   Skribent- og foredragsholder    Tlf: 918 89 525 Epost:

Bjørn Are Davidsen
Skribent- og foredragsholder

Tlf: 918 89 525
Epost: