Kristenrussen

Kristenrussen står sammen og til stede om å utgjøre en forskjell for våre medruss i russetida. 

Informasjon om Kristenrussen finner du på www.krussen.no

Kristin Vaaler Martin Prosjektleder Kristenrussen (Permisjon) Epost: kristin.martin@nkss.no  

Kristin Vaaler Martin
Prosjektleder Kristenrussen (Permisjon)

Epost: kristin.martin@nkss.no
 

Laken Sandrød Krussekoordinator Tlf: 936 70 696 Epost: laken@nkss.no

Laken Sandrød
Krussekoordinator

Tlf: 936 70 696
Epost: laken@nkss.no

Soa Lena Tjøstheim Moldsvor Trainee Tlf:  Epost: soa@nkss.no

Soa Lena Tjøstheim Moldsvor
Trainee

Tlf: 
Epost: soa@nkss.no

Meghen Jean Gustavsen Prosjektmedarbeider Tlf: 980 28 149 Epost: meghen@nkss.no

Meghen Jean Gustavsen
Prosjektmedarbeider

Tlf: 980 28 149
Epost: meghen@nkss.no

Margrethe Sundvoll Misjonskoordinator Tlf: 907 68 080 Epost: margrethe@nkss.no

Margrethe Sundvoll
Misjonskoordinator

Tlf: 907 68 080
Epost: margrethe@nkss.no

Ane Sofie Lundervold Sørdal Trainee Tlf: 482 93 703 Epost: ane@nkss.no

Ane Sofie Lundervold Sørdal
Trainee

Tlf: 482 93 703
Epost: ane@nkss.no

 
Navn *
Navn
 

Adresse:

Holbergs plass 4
0166 Oslo